metin2 pvp serverler iconu
pvp serverler üyelik arkaplan Uye Ol!
alt="üyelik sayfası kapatma"
metin2 pvp serverler metin2 pvp serverler Metin2 Pvp
Metin2 Haberler: Oylar Sıfırlanmıştır. Reklam Alımları Başladı
pvp serverler üst bitiş
pvp serverler üyelik arkaplan
TurkeyKo Site: turkeyko.net
SERVER BİLGİLERİ

Server Adı:
TurkeyKo
Site:
turkeyko.net
Slogan:
TurkeyKo
Zorluk:
Ardream
Durum:
Server Kapalı
Facebookta
SERVER TANITIMI
Server Panel: turkeyko.netBİZ KİMİZ ?

Private serverlarının var olduğu ilk günden bu yana varım. Çok fazla insan tanıdım ve hala tanırım. Bu zaman sürecinde gördümki daha bu işin en temeli olan yani veritabanının(database) yönetimini beceremeyen, en ufak bir sorgu bile yazmasını bilmeyen bu insanlar sürekli server açıp hem kendilerini hemde oyuncularını rezil etmekte. Şuan piyasada büyük server olarak bilinen çoğu serverlar benim yazmış olduğum sistemleri, dosyaları veya patchleri kullanmakta (bdw,juraid,1vs1, skin vs. vs.). Anlayacağınız artık tecrübeli bir ekibin serverında yer almak istemez misiniz ? Sürekli kapanan, sorun yaşadığında başkalarının yardımı olmadan sorunlarını çözemeyen serverlardan sıkılmadınız mı ? Size tamamen sorunsuz bir oyun sunacağımızın garantisini veriyoruz. Paylaşım sitelerindeki hazır databaselerle açılan oyunlar ile milleti kandıran, kazıklayan serverlardan değiliz.

SON YORUMLAR

Yorumlar

1

Yorum Yap

Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.


Pvp Serverler

metin2pvpserverler.web.tr öncü girişimleri ile tasarlanmış lider tanıtım siteleri arasında yer alan pvp serverler için uygun seviyedeki hizmetleri ile gelmiş geçmiş en iyi Metin2 pvp serverler tanıtım sitesi amacını sağlamaktadır.


 
pvp serverler site haritası Metin2 ve Knight Online Pvp Serverler 5.316 Kullanıcı Hesapları ve 7.239 üyemiz bulunmaktadır.
|
metin2 pvp serverler metin2 pvp