metin2 pvp serverler iconu
pvp serverler üyelik arkaplan Uye Ol!
alt="üyelik sayfası kapatma"
metin2 pvp serverler metin2 pvp serverler Metin2 Pvp
Metin2 Haberler: Oylar Sıfırlanmıştır. Reklam Alımları Başladı
pvp serverler üst bitiş
pvp serverler üyelik arkaplan
EN İYİ KENDİNİ GÖSTEREN MMOFPS S2:SON SİLAH Site: www.joygame.com/s2/
SERVER BİLGİLERİ

Server Adı:
EN İYİ KENDİNİ GÖSTEREN MMOFPS S2:SON SİLAH
Site:
www.joygame.com/s2/
Slogan:
EN İYİ KENDİNİ GÖSTEREN MMOFPS S2:SON SİLAH
Zorluk:
Diger
Durum:
Server Kapalı
Facebookta
SERVER TANITIMI
Server Panel: www.joygame.com/s2/


Oyun sektörü oldukça zor bir hal almıştır, her kategorideki oyunun kendine göre iyi olanı olduğu gibi, birde üst seviyelerde olanı vardır. Bu savaş ortamında kendini gösterebilen firmaların sayıları oldukça azdır. Oyun kullanıcıları artık eskisi gibi, ilk çıkan pvp serverlar oyun platformunun üzerine çıkamadılar. Hele ki üstün zeki daha bilinçli ne istediğini bilen kullanıcı kitlesiyle karşı karşıya gelmektedir. İş şimdi böyle olduğu zaman hedefe ulaşan firmaların sayısı oldukça azalıyor. Hedef koyduğu bu yolda adımlarını dikkatli bir şekilde atan firma sayısı 2 elin parmak sayısını geçemez bir hale gelmiştir.

s2 son silah

Joygame yeni çıkarmış olduğu pvp oyun S2;SON SİLAH, karşı cephesindeki tüm engelleri tek hamlede mahfetti. Peki, neden olan nedir bir anda bu kadar yüksek kitleye kendini duyurmayı başaran? Bir çok FPS online oyunları gibi, nasıl olsa buda oynanır mantığıyla hareket eden S2;SON SİLAH, özellikle konu hakkında büyük bir proje için çalışmış. Oyuncuları kendine çeken grafik kalitesinin yanı sıra bir çok silah özelliklerinin de sunulduğu oyun tam kıvamına gelmiştir.

Kendi sunucularında barındırdığı oyun modeli yanında pasif kalır. Bu oyunla belirli bir kill event seviyesine ulaşan oyun modu hemen peşinden, gelen skip moduyla üstünlük sayılarına erişmeye çalıştığı, hırs yapan ve ele geçirdiği düşman kitlesiyle geriden geriye taşıyarak rakiplerini geride bıraktı.

Kendimizi oyuna kaptırmadan eklememiz gereken: Önceden belirlemiş olduğumuz hedefleri imha etmeye çalıştığımız imha etme görevleri ile ilginç ve bir o kadar da keyifli oyun deneyimi ile karşı karşıya gelebiliyoruz.

s2 silah

FPS firmasının hakkında gerçekten çalıştığını her karede gösteren bu oyun S2;SON SİLAH, özellikle FPS lerdeki aranan oyun hızını kullanıcılarına vermiş.O pasif FPS yapısı yerine oldukça çok daha hızlı haraket edebilen bir oyun haline getiren, aynı zamanda farklı boyutlara ulaşan mücadeleleri de yanında getirmiş. Yani anlatmaya çalışmış olduğum S2;SON SİLAH her yönden farklılık getirerek tamam hesaplanmış bir baş yapıt. Eh, bizde kendisini dünyanın en iyi çıkış yapan MMOFPS oyun ödölünü vermek düşer.

SON YORUMLAR

Yorumlar

Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.


Pvp Serverler

metin2pvpserverler.web.tr öncü girişimleri ile tasarlanmış lider tanıtım siteleri arasında yer alan pvp serverler için uygun seviyedeki hizmetleri ile gelmiş geçmiş en iyi Metin2 pvp serverler tanıtım sitesi amacını sağlamaktadır.


 
pvp serverler site haritası Metin2 ve Knight Online Pvp Serverler 5.316 Kullanıcı Hesapları ve 7.239 üyemiz bulunmaktadır.
|
metin2 pvp serverler metin2 pvp